pondelok 27. októbra 2014

Aktuálna ponuka pre milovníkov golfu - jeseň 2014/jar 2015

Domikánska republika láka do svojich rezortov aj golfistov z celého sveta. Viaceré rezorty môžete nájsť v rebríčkoch svetovo najlepšie hodnotených golfových rezortov vôbec. Na ich stavbe sa podieľali významní svetoví dizajnéri, napr. Pete Dye, legendárny americký golfový dizajnér a nadšenec. Viaceré golfové rezorty sa nachádzajú priamo pri pláži, jednotlivé jamky sú umiestnené na malých polostrovčekoch zasahujúcich priamo do mora. Hotely ponúkajú golfovým hráčom kompletný servis, vrátane zapožičania golfovej výstroje a golfových kurzov pre začiatočníkov. 

Golfové ihrisko Casa de Campo.
Zdroj: www.casadecampo.com.do
Asi najznámejší a najobľúbenejší hotel aj medzi slovenskými hráčmi golfu je Casa de Campo v stredisku La Romana. Časopis Travel & Leisure Golf udelil tomuto hotelu cenu za najlepší golfový hotel v Karibiku. Tri golfové ihriská (Teeth of the Dog, Dye Four, The Links) navrhoval svetoznámy Pete Dye. Hotel je dejiskom viacerých lokálnych i svetových golfových turnajov, najbližší (8th Annual Twosome Championship) sa uskutoční  7-13.decembra 2014. Hotel ponúka priestranné izby Superior a Elite izby s výhľadom do záhrady, more alebo na golfové ihrisko. Pre náročných klientov sú určené Elite suity s rozlohou 130 m2. Pre aktuálnu ponuku kliknite tu.Nároční klienti ocenia aj luxusný hotel Sanctuary Cap Cana Golf & Spa v stredisku Punta Cana.  Osemnásť jamkové ihrisko je podobne ako pri hoteli Casa de Campo majstrovským dielom Peta Dye. Hotel ponúka luxusné junior Suity. Pre aktuálnu ponuku kliknite tu. 

Pre tých, ktorí hľadajú cenovo priateľný hotel s kvalitným golfovými ihriskami a dobrými službami, odporúčame Catalonia Bavaro Resort priamo na známej pláži Bavaro v stredisku Punta Cana. Pri hoteli nájdete dve golfové ihriská (9 a 18 jamkové). Hotel ponúka štandarné dvojposteľové izby aj luxusnejšie junior suity. Pre aktuálnu ponuku kliknite tu.

V našej ponuke nájdete aj iné hotely, ktoré ponúkajú dobré možnosti pre milovníkov golfu. Neváhajte sa nás obrátiť pre vypracovanie ponuky. Novembrové a decembrové pobyty 2014 sa už pomaly začínajú zapĺňať.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára